איתור נזילות

אינסטלטור מומלץ בגוגל ואיזי

יום בהיר אחד השכן מלמטה דופק לכם בדלת וקורא לכם אל הדירה שלו. אתם נכנסים לדירה ורואים רטיבות בתקרה שלו, שכנראה מגיעה מהדירה שלכם. רוצים לגלות האם מדובר בפיצוץ בצנרת? כך תעשו זאת לגמרי בעצמכם.

1. ברזים בבית

מתחת לכל ברז שנמצא בבית, בין אם זה בכיור, בשירותים או במכונת הכביסה, נמצא ברז ניל שמזין את המים.
סגרו את כל ברזי הניל, ובעצם אטמו את מערכת המים הביתית.

2. ברז ראשי

עכשיו גשו לשעון המים וסגרו את הברז הראשי. המתינו חצי שעה ופתחו את הברז בחזרה.
כעת הסתכלו על שעון המים. במידה והוא מבצע 3 סיבובים או פחות, הכל בסדר.
במידה והוא מסתובב יותר מזה, ניתן לקבוע שקיימת תקלה במערכת המים בדירה.
כמובן שלא כל הנזילות והרטיבות הן כתוצאה מפיצוץ בצנרת המים שבתוך הדירה.
תמיד יש את האופציה שמערכת הדלוחים, שאחראית על הניקוז והביוב של הדירה, לא פועלת כראוי.

אם אתם רוצים לגלות מהיכן מגיעה הנזילה בביתכם ולטפל בבעיה אחת ולתמיד הזמינו איתור נזילות בהקדם.

איך עובד תהליך איתור נזילות?

קודם כל מבינים מאיפה מגיעה הנזילה. אנחנו בודקים האם המקור נמצא במים שנכנסים אל הבית או במים שיוצאים מהבית.

אחרי שאיתרנו את המקור הראשוני, אנחנו מוצאים את המקום שבו יש פגיעה בצינור, כשמטרה שלנו היא לעשות את זה עם כמה שפחות נזק לבית.

כדי לאתר את הנזילה בצורה הכי טובה אנחנו משתמשים במכשירים מיוחדים לאיתור נזילות: מצלמה טרמית – המצלמה מתאימה בעיקר לזיהוי מקור הנזילה כשהיא נמצאת בתוך הבית. חיישן גז – מתאים בעיקר לאיתור נזילות שהמקור שלהן נמצא מחוץ לבית, למשל בחצר שלכם. מצלמת ביוב, בדיקת שעוני לחץ, ציוד לבדיקת הצפות ועוד… הכל כדי למצוא את הבעיה בצורה הכי טובה.

מה עושים אחרי שמוצאים את הנזילה?

אנחנו כבר יודעים מה הבעיה ומציעים לכם את הדרך הטובה ביותר לתקן אותה. ניתן לכם מחיר משתלם ונפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

שירות איתור נזילות של קובי שירותי אינסטלציה

כמה עולה התהליך של איתור הנזילה?

המחיר לאיתור הנזילה הוא בין 1,500-1,800 שקלים. תלוי בגודל הדירה לבדיקה. אם יש לכם גינה, המחיר יעלה בהתאם לשטח הגינה. בכל מקרה אנחנו מתחילים לעבוד רק אחרי שאתם יודעים את כל הפרטים ואת הסכום הסופי לתשלום ולא נוסיף לכם אפילו לא שקל אחד על המחיר שנתנו לכם.

יש לנו עקרון חשוב שמנחה אותנו לאורך כל העבודה: לבצע אותה במקסימום מקצועיות כך שאתם תקבלו את התמורה המלאה לכסף שלכם.

שאלות חשובות

אם אתם גרים בבניין דירות, תמיד יש סיכוי שהנזילה נמצאת אצל השכנים שלכם. לכן חשוב לקבוע איתנו את הזמן של איתור הנזילה בתאום עם השכנים שלכם, כדי שהם יהיו בבית למקרה הצורך.
אנחנו כמובן עושים כמיטב יכולתנו לאתר את הנזילה על ידי האמצעים הטכנולוגים הכי מתקדמים שיש, אבל לא תמיד זה יהיה אפשרי. בכל מקרה כל שלב של העבודה מתבצע בתאום אתכם ועם מינימום נזק אפשרי.
הסימנים לנזילה בבית יכולים להיות: עובש על הקירות, רטיבות בקירות או ברצפה, שינוי בצבע הרצפות וחשבון מים גבוה בצורה בלתי מוסברת. בדיקה יכולה להראות גם ששעון המים ממשיך לרוץ גם כשכל הברזים בבית סגורים.
המים שנוזלים מתוך צינור שאינו אטום נכנסים אל תוך השלד של הבית ומחלישים את העמידות של הקירות. במקרה של נזילה משמעותית יכולה להיות גם תזוזה של הקרקע שתגרום לסדקים בקירות ולתזוזה של הרצפה.
מעבר לזה, עובש שמגיע מהקירות הרטובים, פוגע בבריאות שלכם, באסטטיקה של הבית ויכול לפגוע גם ברהיטים שלכם.

שאלות חשובות

מאמרים על איתור נזילות

קצת עליי

קוראים לי קובי דדבייב ומאז שאני ילד התעניינתי בתחום האינסטלציה. התחלתי לעזור לאבא שלי במקצוע כבר מגיל צעיר ולמדתי ממנו את כל מה שהייתי צריך.
מאז, כבר יותר מ-20 שנה אני עוזר לאנשים כשיש להם בעיה שדורשת תיקון של אינסטלטור מקצועי ומוסמך.
כשאני בא ללקוח, אני בא לעבוד מכל הלב. חשוב לי להבין מה הבעיה של הלקוח ואני משקיע את כל הזמן שצריך כדי שהלקוח יהיה מרוצה והבעיה לא תחזור.
יש לי תעודה של אינסטלטור מוסמך של משרד התמ"ת ואני מכיר את כל התקנים של האינסטלציה ואני מקפיד ללמוד כל שנה את העדכונים החדשים. ולמה זה חשוב? כי כשמישהו מוסמך עושה לך את העבודה, אתה יודע שהגיע אליך בעל מקצוע ולא יהיו לך בעיות גם אחרי שעובר זמן מהתיקון. כשמגיע אליך אנסטלטור לא מקצועי, במבט הראשון זה נראה שהבעיה נפתרה אבל מהר מאוד אתה רואה שהיא חוזרת ואפילו בצורה חריפה יותר.
כשאני מגיע ללקוח אני נותן אחריות על התיקון שלי, ואם יש לך בעיה, יש לך אל מי לחזור. ואם בתקופת האחריות יש בעיה, אני חוזר ומתקן.
מעבר לזה יש לי תעודות מקצועיות נוספות שמאפשרות לי למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שיכולות לצוץ אצלכם בבית.

מה אומרים עלינו באיזי?

צור קשר

או השאר/י פרטים ונחזור אליך

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם!

Scroll to Top
דילוג לתוכן