אינסטלטור בפתח תקווה

27 בספטמבר 2023

אינסטלטור בפתח תקווה

אינסטלטור בפתח תקווה

27 בספטמבר 2023
אינסטלטור מומלץ בגוגל ואיזי

תוכן עניינים

אם אתם זקוקים לאינסטלטור בפתח תקווה, הגעתם למקום הנכון. קובי שרותי אינסטלציה מבצע עבודות אינסטלציה בכל העיר פתח תקווה, ובכל איזור המרכז. עם ניסיון של שנים רבות בתחום, ומוניטין של המון לקוחות מרוצים, קובי הוא איש המקצוע שאתם מחפשים לעבודות אינסטלציה.

לא משנה אם מדובר בעבודות קלות יחסית, כגון החלפת ברז או פתיחת סתימה במקלחת, ולא משנה אם מדובר בעבודות מתקדמות כמו איתור נזילות במצלמה טרמית, או החלפת צנרת לחלוטין – אני כאן לתת לכם שירות.

אינסטלטור בפתח תקווה – קובי שרותי אינסטלציה

מאז שהיה צעיר, התעניין קובי דדבייב בתחום האינסטלציה. כבר מגיל צעיר הוא נהג לעזור לאביו שעסק במקצוע הזה, ולמד ממנו את כל הבסיס. מאז אותם ימים עברו כבר יותר מ-20 שנים, וכעת קובי עושה זאת למחייתו.

בתור אינסטלטור בפתח תקווה, קובי מגיע לכל עבודה עם כל הלב. הוא מקפיד להבין לעומק מהי הבעיה של הלקוח, ולאחר מכן הוא משקיע את כל הזמן והמרץ הדרושים כדי שהלקוח יהיה מרוצה עד הגג.

אינסטלטור מוסמך בפתח תקווה

מעבר לניסיון הרב שצבר אצל אביו בתור ילד, לקובי יש תעודת אינסטלטור מוסמך מטעם משרד התמ"ת (כיום משרד הכלכלה והתעשייה). הוא מכיר לעומק את תקני האינסטלציה, ומתעדכן מדי שנה בחידושים ובהתקדמויות של התחום הזה.

לכן, אם חיפשתם אינסטלטור בפתח תקווה, עם מומחיות, ידע והסמכות – קובי שרותי אינסטלציה הוא איש המקצוע שלכם. כמו כן, קובי נותן אחריות על התיקונים שהוא מבצע, ואם יש בעיה במהלך תקופת האחריות – קובי יגיע שוב ויתקן את מה שדורש תיקון.

אינסטלטור 24 שעות

אם יש לכם מקרה חירום כזה או אחר, קובי שרותי אינסטלציה זמין לתת שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אתם מוזמנים ליצור קשר בכל שעה ביום כדי לקבל הצעת מחיר ושירות כמו שלא הכרתם.

השאירו פרטים לחזרה

השירותים שלנו

Scroll to Top
דילוג לתוכן